Charmhigh Teknoloji Sınırlı

Charmhigh Otomatik SMT Pick ve Yer Makinesi, SMT üretim hattı profesyonel üreticisi

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerSMT Reflow Fırın

2500 w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinası

Ben sohbet şimdi
Çin Charmhigh Technology Limited Sertifikalar
Çin Charmhigh Technology Limited Sertifikalar
This is an amazing machine that's very well designed and put together. Charmhigh representative was very responsive with good English.

—— Karl W***--- U.S.A

Perfect machine, took 2 days to setup and install components, now runs in production line.

—— Henrik Kr*** --- Demark

Very good customer service, Very high quality pick & place machine. Very fast shipping and delivery! Excellent machine. Highly recommend.

—— Hswd Device --- Canada

Good quality machine, nice simple interface. Seems to work well on first few tests with medium sized lead free PCB panel (25cmx6cm).

—— James Ro*** ---- UK

Eccellente, ottimo prodotto. Venditore serio e professionale

—— ReD ELECTRONIC Rizzo Michele

The usbcnc software works very well, I use it on linux with virtual box. It's a good PCB cnc maker.

—— FABIO PENOLAZZI - Italy

The router works very well on Windows 10! The machine worked perfect! Such a great deal.This is the best machine out there!

—— Bim Rowcliffe - U.S.A

2500 w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinası

2500w SMT Reflow Oven T962C Infrared IC Heater , LED Wave Soldering Machine
2500w SMT Reflow Oven T962C Infrared IC Heater , LED Wave Soldering Machine 2500w SMT Reflow Oven T962C Infrared IC Heater , LED Wave Soldering Machine 2500w SMT Reflow Oven T962C Infrared IC Heater , LED Wave Soldering Machine

Büyük resim :  2500 w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinası En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Puhui
Sertifika: CE
Model numarası: T962C

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: $398
Ambalaj bilgileri: Öncelikle 5cm EPE köpük içine paketlenmiş ve daha sonra dış ambalaj için tahta sandık ile güçlendiri
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 2-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, paypal, Western Union
Yetenek temini: Aylık 200pcs
Detaylı ürün tanımı
Nominal Güç:: 2500W Lehimleme alanı max: 400mm * 600mm
Sıcaklık aralı ** ı: 0-280 derece Taşıma bandının hızı: 0-1600mm / dakika
Süreç döngüsü: 1 ~ 8 dk Gerilim: 110V ~ 240V
Vurgulamak:

smd reflow oven

,

SMT Rework Station

T962C 600 * 40mm 2500 w SMT Reflow Fırın / Kızılötesi ısıtıcı / Dalga lehim / Led onarım

teknik parametreler
Özellikler:
Model: T962C
Etkili Lehimleme alanı: 400 x 600mm
Anma gücü: 2500W
Sıcaklık Aralığı: 0 ° C-280 ° C
İşlem döngüsü: 1 ~ 8 dak
Gerilim: 110V ~ 240V
Frekans: 50Hz ~ 60Hz
Ürün boyutu: 684x504x225mm
Net ağırlık: 25kg
Ambalaj ağırlığı: 27kg

Açıklama:
INFRARED IC HEATER T962C mikro bilgisayar kontrolü ile otomatik olarak çalışır. Bir farklılığı giderebilir SMD, BAG Bir istek lehimleme. Tüm lehimleme işlemi otomatik olarak tamamlanır, kullanımı kolay, Hızlı kızılötesi radyasyon benimseme ve ısı için rüzgar dolaşımını, böylece sıcaklık çok Doğru ve hatta.
Solukluk bir tekniği kontrol eder ve çekmece tipi çalışma tezgahını görebilir, Gözetim altındaki otomatik lehimleme işlemini tamamlayın; En akıllı küçük kısmı lehimleyebilir.
Yüksek ve güvenilir bir tasarıma sahiptir, memnuniyet verici ne yaparsanız yapın ve güvende olun.

Özellikler:

(1). Büyük kızılötesi lehim maksimum alana sahip:
Etkili ulaşmak için lehim alanı: 400x600mm , Bu makinenin kullanım kapsamını tüketerek, ekonomik yatırımla arttırın.
(2) Sizin için birçok sıcaklık dalgası seçimi.
Bellek, sekiz çeşit sıcaklık parametresi dalgası, seçenek olarak sağlanabilir ve ısıtma ve soğutma fonksiyonunu zorunlu kılmak için oluşturulabilir; Tüm lehimleme işlemi otomatik olarak tamamlanır, kullanımı kolaydır.
(3) Tüm tasarımlarda özel ısınma ve sıcaklık dengeleme.
Çıkış gücü 2500 W'a ulaşır, benimseme hızlı kızılötesi radyasyon ve sıcaklık için rüzgarı dolaştırır, bu nedenle sıcaklık çok Doğru ve eşitdir, Tüm lehimleme işlemi sizin için otomatik olarak sıcaklık parametresi dalgaları tamamlar.
(4). Hümanize bilim ve teknoloji mükemmel makale.
Dış görünüş firma, operasyonu görebilir, şahıs makine operasyon arayüzü, mükemmel sıcaklık dalgası projesini, başlangıçta nihayet vücut bilimine ve teknolojisine kadar başlangıçta;
Çevik fiziksel hacim ve ağırlık, büyük miktarda paradan tasarruf etmenizi sağlar, ayarlanan erişte tipi yerler modu, daha büyük alanlara sahip olmanıza izin verir; Basit kullanım talimatları, kullanabileceğiniz bir görelim.
(5) Mükemmel fonksiyon seçimi.
Geri dönüş lehimleme, kurutma, ısı koruma, tasarımı sonlandırma, hızlı soğutma vb. Kullanımı kullanabilir. En akıllı küçük parçaların lehimleme örnekleri CHIP, SOP, PLCC, QFP, BGA vb; Ürün sağlam dönüşün sakızına kullanılabilir, devre kartı sıcak yaşlanma, PCB tahta çeşitli işleri bekletmeyi sürdürür. Her tür işletme girişimi için uygulanabilir, şirket geniş çapta gelişir ve küçük miktarlar talep eder.

Kullanma talimatları

(1) Hafifçe işlenecek olan ürün çekmecedeki sahneye eşit olarak koyar, Çekmeceyi kapat, Açmak için F1 tuşuna basın, Otomatik performans sıcaklık dalgasının seçimini yapar, Geçerli performans süresini göster, yürürlüğe girme sıcaklığını ve ölçülen sıcaklığı ölç LCD ekran ve otomatik oluşum sırası dalga oluşturur.
(2) Gözlemden geçmeden önce verinin, pencerenin dalgasının ve LCD ekranın tezahürünü gözlemlemeden önce, tüm işlemi işleyen ve size görebildiğiniz tüm denetimde, işleme dalgası talebinin size ulaşamaması durumunda değişiklik parametresini değiştirebilirsiniz.
(3) Proses dalgası geri dönüş lehimine önceden belirlenmiş bir talep için farklı kalay şurubu farklı sıcaklıkta basmak için sıkıdır, farklı ihtiyaca göre başka bir dalga oluşturmaya hazırlayabilirsiniz.
(4) Süreç süreci durdurulursa, zorunlu sonlandırmak için devam etmek için “S” ye basabilirsiniz; son elden sonra, esinti makinesi otomatik olarak ürüne soğutmaya devam eder; zorunlu soğutma.
(5) Lehim tamamlandıktan sonra, ürün mevcudiyeti lekelenirse tekrar lehim yapabilir, Lehime geri dönmeye devam etmek için başlangıç ​​ısıtmasını da hareket ettirebilir. Bu makine bu işlevi kurar.

Paket listesi:

1 x Kızılötesi IC Isıtıcı T-962C
1 x Güç Kablosu
1 x Sigorta (110V: 10 A; 220V: 8 A)
1 x Kullanım Kılavuzu (CD)


Özellikler:

1. Bu makine, LED ve BGA bileşenlerini kesintisiz lehimleme için özel tasarım rüzgar çarkı, hız dengesi ve homojen sıcaklıkla donatılmış akıllı seviye sirocco ve hızlı kızılötesi ısıtma teknolojisini seçer.
2. Bu makine paletli tip ve beş sıcaklıklı alan ısıtma sistemleriyle donatılmıştır ve her sıcaklık alanı bağımsız PID kontrol ve yukarı ısıtma tipi kullanır, iç sıcaklığı daha doğru ve oranlı hale getirir, sadece 20 dakika kadar sürer oda sıcaklığından çalışma sıcaklığına kadar ısınmasına izin verebilir.
3. Akıllı sıcaklık dalgası ısıtma tipi, büyük boy kapasite dalga seçimi, çeşitli kaynak teknolojik gereksinimlerini karşılayabilir sekiz sıcaklık dalgaları var.
4. Sıcaklık dalgası hafıza depolama fonksiyonunu önceden ayarlanmış programlanabilir teknolojiyi kullanın, tüm kaynak işlemini önceden ayarlanmış dalganıza göre otomatik olarak tamamlayabilir.
5. Termokupl sıcaklık ölçümünü benimseyin ve kompanzasyon devresini ekleyin, sıcaklık ölçümünü daha doğru yapın, dalga daha mükemmel.
6. PID akıllı sıcaklık kontrol teknolojisini kullanın; sıcaklık kontrolünü daha doğru yapın. İthal edilmiş büyük akım katı-hal rölesi temassız çıkışının benimsenmesi, hızlı veya kesintisiz ısınmadan dolayı IC veya devre kartının zarar görmesini etkili bir şekilde önleyebilir, tüm kaynak işlemini daha bilimsel bir güvenlik sağlar.
7. İletim sistemi tüm ithal 1: 150 türbin hız düşürücü, düzgün çalışma, hız ayar aralığı 0-1600mm / dak ile donatmak, ithal frekans dönüşüm motorunu, PID kapalı döngü hızını benimser.
8. bağımsız tekerlek yapısı ve özel paslanmaz çelik dikme benimseyin, dayanıklı aşınmaya dayanıklı çalışır, hız hassas ± 10mm / dk ulaşabilirsiniz.
9. Bağımsız soğutma bölgesi, gerektiğinde PCB kartının düşük sıcaklıkta olmasını sağlamak için.
10. Dost insan-makine operasyon arayüzü, mükemmel LCD ekran, PC ile bağlanmaya gerek yok, tüm tamir işlemini çok net bir şekilde izleyebilir.
11. Ergonomik tasarım, pratik ve kolay işletilen. İyi inşaat kalitesi, ancak aynı zamanda hafif ve az yer kaplayan, T-960e'nin tezgah yerleştirme, taşıma veya saklama kolaylığı sağlar.

Aşağıdaki gibi resimler:

110V bağlantı - ABD'deki müşteriler için:

Çok kaliteli ve iyi geribildirim.

Hepinize tavsiye!

Charmhigh Pormise:

Her makine% 100 gemiden önce iyi test.


Teknik Destek:
Kimi Mob: 0086 135 106 75756
Skype: kimiliu89
E-posta: kimi@charmhigh-tech.com

İletişim bilgileri
Charmhigh Technology Limited

İlgili kişi: Ms. Kimi Liu

Tel: +86 135 106 75756 / +86 131 0721 9945

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin